Novice

AKTUALNO: SPREMEMBA NA TRENERSKEM MESTU KADETOV IN SELEKCIJE U15!

Dolgoletni trener v našem klubu, Dušan Balutto, je novi trener selekcije U15. Uspešen trener, ki je lani kadetsko ekipo popeljal do zgodovinske uvrstitve v 1. slovensko kadetsko ligo, bo sedaj poskušal nekaj podobnega tudi s starejšimi dečki. Cilj selekcije U15 je uvrstitev v prvo ligo in Dušan Balutto je s svojimi izkušnjami in strokovnim znanjem zagotovo pravi trener za izpolnitev tega cilja.

Novinec v trenerski strukturi našega kluba, Borut Smolnikar, pa je postal novi trener kadetske ekipe. Ambiciozni trener, ki je prišel v klub pred letošnjo sezono, je sprejel velik izziv, ki ga ponuja 1. slovenska kadetska liga. Borut sicer že ima izkušnje s treniranjem kadetov, saj jih je vodil med svojim več letnim delovanjem v NK Ilirija. Prizadeval si bo dvigniti rezultatsko krivuljo kadetov, ki si želijo ostati med elito.

Obema trenerjema želimo čim več uspehov in jima nudimo popolno podporo pri uresničevanju njunih in ekipnih ciljev. SKUPAJ SMO MOČNEJŠI!

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!