fbpx

Novice

ZAČENJAJO TUDI MLADINCI IN KADETI

Danes bodo v Športnem parku Radomlje svojo tekmo odigrali člani, že jutri pa se bodo na istem prizorišču prvič letos predstavili mladinci in kadeti. Obe ekipi sta si z izjemnim spomladanskim delom prvenstva zagotovili obstanek v ligi, tako, da jih bomo tudi v letošnji sezoni spremljali v najelitnejšem mladinskem in kadetskem tekmovanju. Nasproti našim fantom bodo v prvem krogu stali igralci nogometnega kluba Krško. Ekipa kadetov, ki jo bo tudi v letošnji sezoni vodil Borut Smolnikar, bo svojo tekmo začela ob 15:30 uri. Pravico na tekmi bo delil Dejan Bavrlić, pomagala pa mu bosta Primož Štrajhar in Urban Bohinc.

Mladinska ekipa bo svoje srečanje pričela ob 17:30 uri, tudi njihovo srečanje pa si boste lahko ogledali na glavnem igrišču v športnem parku Radomlje. Na srečanju selekcije do devetnajst let bo pravico delil Andraž Stojanoski, pomagala pa mu bosta Primož Štrajhar in Urban Bohinc. Obema ekipa želimo, da bi v tej sezoni prikazovali takšne predstave, kot sta jih v drugi polovici lanske sezone.

12.8.2018 ob 15:30h, NK KALCER RADOMLJE U17 : NK KRŠKO U17

12.8.2018 ob 17.30h, NK KALCER RADOMLJE U19 : NK KRŠKO U19

HOČEMO, ZMOREMO, SMO