fbpx

Novice

V RADOMLJE PRIHAJAJO VELENJSKI KNAPI

Jutri se bo v radomeljskem športnem parku zgodila še druga zaporedna domača prvenstvena tekma v tednu dni. Pred dnevi smo v Radomljah gostili “farmacevte” z Novega mesta, tokrat pa k nam prihajajo “knapi” z Velenja.

Čisto mimogrede, nekaj zanimivih statističnih podatkov iz devetdesetih, zlatega obdobja kluba, ki domuje ob jezeru.
Velenjski Rudar je v sezoni 1997/98, postal zmagovalec slovenskega pokala. V finalu so bili boljši od ajdovskega Primorja. Knapi so takrat kar nekaj sezon igrali tudi evropske tekme v pokalu Intertoto. Med drugim tudi proti londonskem Tottenhamu.

Trenutno pa velenjski Rudar na lestvici 2.SNL, zaseda osmo mesto z 22 doseženimi točkami. Prvouvrščene Radomlje imajo 38 točk.

Čaka nas neugoden nasprotnik, a obenem tudi dobra vremenska napovedi, ter kar nekaj podpore s tribun.

Srečno, fantje!

Športni park Radomlje
Sobota, 24.4.
17:00
16.krog 2.SNL
NK KALCER RADOMLJE : NK RUDAR VELENJE

Dušan Jambrošič