fbpx

Novice

V NEDELJO VSI NA DERBI

V nedeljo ob 14:00 uri bo v Športnem parku Radomlje potekal derbi 28. kroga 2. slovenske nogometne lige. V goste prihajajo »sosedje« iz nogometnega kluba Dob, kar pomeni, da bo na in ob igrišču prav gotovo vladalo izjemno vzdušje. Rumeni bojevniki na derbi prihajajo v odlični formi, saj so neporaženi na zadnjih osmih tekmah, od tega so slavili kar na sedmih srečanjih. Dodatna motivacija pa bo prav gotovo poraz v jesenskem delu prvenstva, ko so igralci Doba na svojem domačem terenu slavili z izidom 2:1.

Na tekmi, ki se bo pričela ob 14:00 uri, bo pravico delil Roberto Ponis, pomagala pa mu bosta Daniel Cerovac in Adis Habibović. Naši šampioni nam obljubljajo borbeno igro na vse tri točke, hkrati pa vas vse vabijo, da jih na tekmi podprete in jim tako pomagate do nove zmage. Radomljani so v preteklem vikendu slavili v Dekanih, kjer so domači Jadran premagali z izidom 0:3, potem ko je prva dva gola prispeval Igor Kondić, tretjega pa je dodal mladi Gašper Trdin. Dobljani so na zadnji tekmi izgubili z izidom 3:4. Boljša je bila ekipa Fužinarja iz Raven na Koroškem. Smo pa že v preteklosti videli, da je lokalni derbi posebna tekma, kjer je v igri veliko več kot pa le tri točke. Prepričani smo, da bo našim fantom v nedeljo uspelo dokazati, da so boljša ekipa in se bodo skupaj z vami lahko veselili nove zmage. Na prihajajočem srečanju jim želimo obilo športne sreče.

13.5.2018 ob 14:00 uri; NK KALCER RADOMLJE : NK ROLTEK DOB