fbpx

Novice

TURNIR V MADRIDU IN NOVA IZKUŠNJA ZA SELEKCIJO U12

Naša u12 selekcija se je s polno novih izkušenj vrnila iz Madrida. Na koncu so naši fantje dosegli 14. mesto na zelo močnem turnirju, katerega so se udeležile ekipe kot so Barcelona, Atletico Madrid, Chelsea in tudi Real Madrid, ki so mu naši mladi Radomljani parirali vse do konca srečanja in tekmo izgubili s samo dvema goloma zaostanka. Ogledali so si tudi znameniti stadion Atletico Madrida, Civitas Metropolitano in muzej Legends : the home of football.

Izjava vodje naše Junior akademije, Matica Robide na celotno izkušnjo Madrida:

“Udeležba na tako močnem turnirju, na katerem so nastopali Real Madrid, Barcelona, Atletico Madrid, Chelsea, Leganes in drugi je izjemna izkušnja za naše mlade fante. Na tekmah proti tem nasprotnikom so lahko dobili občutek na kako visokem nivoju si lahko že pri 11ih letih. Želim si, da bo našim fantom udeležba na takem turnirju dodatna motivacija za delo na treningih in, da bo želja po igranju za največje klube, še bolj močno prisotna v njihovih glavah kot do sedaj. Vsekakor verjamem, da so se fantje v teh štirih dneh še dodatno povezali in da si bodo turnir v Madridu zapomnili za celo življenje.”