Novice

RUMENI BOJEVNIKI ODHAJAJO NA KOROŠKO

Rumeni bojevniki se v 26. krogu druge slovenske nogometne lige odpravljajo v Ravne na Koroškem, kjer bodo odigrali srečanje proti ekipi Fužinarja, ki se trenutno nahaja na osem mestu na prvenstveni lestvici.

Naši fantje so v preteklem krogu prikazali odlično predstavo in slavili proti vodilni ekipi v drugi slovenski ligi – nogometnemu klubu Bravo. Zmago so si priborili v drugem polčasu, ko so s tremi zadetki izničili vodstvo gostov in se na koncu zasluženo veselili novih treh točk. Časa za počitek pa ni prav veliko. Že v soboto se naši fantje odpravljajo na Koroško, kjer bodo lovili nove tri točke, ki bodo zelo pomembne za ohranjanje stika s samim vrhom prvenstvene lestvice. Srečanje, na katerem bo pravico delil Miran Bukovec, se bo pričelo ob 16.00 uri.

4.5. ob 16.00 uri; NK FUŽINAR : NK KALCER RADOMLJE

HOČEMO, ZMOREMO, SMO