Novice

RADOMLJANI IMAJO NOVEGA KRILNEGA NAPADALCA

NK Radomlje nadaljuje s kadrovanjem za novo sezono. Na položaju levega krilnega napadalca v ekipi Nermina Bašića bo odslej lahko igral tudi devetnajstletni Madžid Šošić.

Krilni napadalec iz Bosne in Hercegovine bo v Radomlje posojen s strani partnerskega kluba HNK Hajduk Split. Šošić bo tako po Ivanu Čalušiću drugi nogometaš Hajduka, ki bo v letošnji sezoni kot posojen lahko igral za Radomljane. 

Šošić je v Hajduk prispel na začetku sezone 2020/2021. Pred tem je igral za mlajše selekcije sarajevskega Željezničarja. V omenjeni sezoni je za drugo ekipo Hajduka v drugi hrvaški ligi odigral 22 tekem ter prispeval po en gol in asistenco. V lanski sezoni je bil posojen v mostarski Zrinjski, ki tekmuje v bosansko hercegovski Premijer ligi.

Šošić je v svoji mladi karieri igral tudi za izbrano vrsto Bosne in Hercegovine. Svojo državo je zastopal v kategorija do 17, 18 in 19 let.

Tekst: Lamin Diallo