fbpx

Novice

PETEK: “PRIČAKUJEM IZREDNO TEŽKO IN BORBENO TEKMO”

V soboto bo v Športnem parku Radomlje ponovno zelo vroče. Tokrat bodo na delu naši kadeti in mladinci, ki bodo gostili svoje vrstnike iz nogometnega kluba Drava. Selekcija do sedemnajst let, ki jo vodi Borut Smolnikar, bo svoje srečanje pričela ob 13.00 uri, mladinska tekma pa se bo pričela ob 15.00 uri.

Obe ekipi sta bili v preteklem vikendu prosti, saj sta bili tekmi z Olimpijo prestavljeni. So pa ta čas mladi rumeni bojevniki izkoristili za dobro pripravo na naslednjo tekmo. Misli pred sobotnim srečanjem je strnil kapetan kadetske ekipe, Gašper Petek: “Želim si, da bomo na sobotnem srečanju uspeli kronati dobro delo, ki ga opravljamo na treningih. Pričakujem izjemno borbeno in težko tekmo, seveda pa je glavni cilj, da vse tri točke ostanejo doma. S fanti bomo naredili vse, da se na koncu veselimo skupaj z našimi navijači. Zato jih že sedaj vabim, da nas na sobotnem srečanju podprejo v čim večjem številu. Prepričan sem, da jih ne bomo razočarali.” Tako kot kadeti, bodo tudi mladinci storili vse, da tri točke ostanejo doma. Prepričani smo, da bosta obe ekipi z napadalnim nogometom in agresivno igro navdušili vse gledalce v Športnem parku Radomlje.

20.10. ob 13.00 uri; NK KALCER RADOMLJE U17 : NK DRAVA U17

20.10. ob 15.00 uri; NK KALCER RADOMLJE U19 : NK DRAVA U19

HOČEMO, ZMOREMO, SMO