Novice

Odličen začetek zimske lige za selekcijo U9

Ta vikend je zaznamoval tudi začetek zimske lige za selekcijo U9, ki jo vodi trener Blaž Potarić. Tekmovanja selekcije U9 so se tako pred prihodom zime preselila na notranje površine.

V soboto so na pokritem igrišču za Bežigradom, naši fantje odigrali prvi dve tekmi zimske lige. Pomerili so se proti ekipama iz Doba in Moravč in v obeh tekmah prikazali odlično igro, veselje do igre nogometa in povezanost v ekipi. Obakrat so se veselili zmage, ki pa je bila še toliko slajša, saj so uspeli ohraniti mrežo nedotaknjeno.

zimske lige za selekcijo U9

Naši cicibani bodo tako tudi zimski čas preživeli tekmovalno aktivni, si nabirali nove izkušnje in znanja ter uživali v igri nogometa.

Želimo jim veliko uspehov!
HOČEMO, ZMOREMO, SMO!

Tekst: Gala A.R.
Foto: Blaž Potarić