Novice

NA ZADNJI TEKMI SEZONE PROTI KRKI

V soboto bo v športnem parku Radomlje potekalo srečanje zadnjega kroga 2. slovenske nogometne lige med rumenimi bojevniki in igralci nogometnega kluba Krka Novo mesto. Tekmo, ki se bo pričela ob 16.00 uri, bo sodil Armando Šorli, ob stranskih črtah pa mu bosta pomagala Uroš Benc in Žiga Šumer.

Rumeni bojevniki so po osmih zaporednih zmagah ter devetih tekmah brez poraza v soboto doživeli visok poraz proti nogometnemu klubu Bravo. Ker želijo popraviti slab vtis in sezono končati z zmago, nam obljubljajo borben pristop in boj do zadnje sekunde srečanja, cilj pa so vsekakor tri točke. Dodatna motivacija za naše igralce bo prav gotovo tudi poraz v jesenskem delu, ko so bili Dolenjci na domačem igrišču boljši z 2:1. Na tem srečanju je zadetek za Mlinarje prispeval Igor Kondić. Naši člani se trenutno nahajajo na četrtem mestu prvenstvene lestvice, na tem mestu pa bodo tudi zaključili prvenstvo. Zaostanek za tretje uvrščeno Nafto znaša pet točk, prednost pred peto Krko pa ja v tem trenutku osem točk. Igralci iz Novega mesta bodo na tekmi prav gotovo še dodatno motivirani, saj bodo želeli ubraniti trenutno peto mesto. Našim fantom na prihajajočem srečanju želimo obilo športne sreče.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO