fbpx

Novice

Na vrsti je Nafta…

V Lendavi bo jutri na sporedu 15. krog druge slovenske nogometne lige. Po odlični borbi Radomljanov v Celju jih jutri čaka izredno težko gostovanje pri Nafti, ki na domačem igrišču še ne pozna poraza…

Rumeni bojevniki se bodo jutri odpravili na dvourno oddaljeno gostovanje v Lendavo. Tekma s Celjem je za nami, fantje so po porazu v Novi Gorici vendarle pokazali veliko pozitivnih točk. Nafta je po skromnem uvodu v prvenstvu vendarle z nekaterimi odličnimi rezultati v zadnjem času (zmaga nad Rudarjem iz Velenja in Gorico v Novi Gorici) vrnila upanje in se vmešala v boj za napredovanje. Lendavčani zasedajo peto mesto na prvenstveni razpredelnici in za Radomljani zaostajajo zgolj za tri točke. Ne glede na močnega nasprotnika pa verjamemo, da so se fantje pripravili na jutrišnjega nasprotnika. Če Radomljani ponovijo prikazano igro iz drugega polčasa četrtfinalnega obračuna proti Celju se navijači Radomelj nimamo česar bati.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!