Novice

NA TRETJI PRIPRAVLJALNI TEKMI PROTI SEŽANI

Rumeni bojevniki so v zadnjem tednu odigrali dve prijateljski tekmi, obe pa sta se končali z zmago naših šampionov. V soboto so slavili proti Jadranu iz Dekanov z izidom 3:1, v sredo pa so visoko premagali ekipo nogometnega kluba Šenčur, saj so slavili z izidom 6:0.

Že v soboto pa rumene bojevnike čaka nova preizkušnja. Tokrat bo v Športni park Radomlje prišla ekipa nogometnega kluba Tabor iz Sežane, ki tako kot Radomlje nastopa v drugi slovenski nogometni ligi. Primorci so že v lanski sezoni dokazali, da so zelo izkušena in dobra ekipa in bodo prav gotovo predstavljali velik izziv za naše fante. Tekma se bo odigrala na glavnem igrišču v našem športnem parku, začela pa se bo ob 18.00 uri.

Hkrati vas tudi obveščamo, da bodo četrto tekmo (trening tekma) naši fantje odigrali v sredo, 18.7. ob 18.00 uri. Pomerili se bodo proti ekipi Komende. Tekma se bo odigrala v športnem parku Radomlje.

14.7.2018 ob 18:00 uri – NK KALCER RADOMLJE : NK TABOR SEŽANA

(trening tekma) 18.7.2018 ob 18.00 uri – NK KLACER RADOMLJE : NK KOMENDA