fbpx
Javnost obveščamo, da je naš klub sporazumno prekinil sodelovanje z Markom Žuljem in Žanom Nikolićem. Marko Žulj je v klub prispel poleti 2021 in za rumeno črne zbral 14 nastopov ter dosegel en zadetek. Žan Nikolić je za Radomlje igral od sezone 2019/2020 ter skupno vknjižil 52 nastopov, 13 zadetkov ter eno asistenco.  V NK Radomlje se obema igralcem zahvaljujemo za njun doprinos h klubskim dosežkom in jima v njuni nadaljnji karieri želimo obilo sreče.  Poleg njiju iz ekipe Nermina Bašića odhajajo še štirje igralci, ki bodo preostanek letošnje sezone preživeli na posoji. Darko Marjanovič, Nik Fortuna, Gašper Petek in Lenart Brolih odhajajo na posojo, kjer bodo nabirali nogometne izkušnje v nižjeligaških klubih. NK Radomlje bo tako omenjenim mladim igralcem omogočil večjo minutažo in možnost za dodaten razvoj.