fbpx

Novice

KADETI IN MLADINCI DO REMIJA

Danes smo v Športnem parku Radomlje spremljali 1. krog 1. slovenske mladinske in kadetske nogometne lige. Mladi rumeni bojevniki so se pomerili proti ekipama iz Krškega, obe srečanji pa sta se končali z izidom 2:2. Najprej so se ob 15:30 uri pomerili kadeti, ki so začeli v postavi: Popelar, Petek, Ljubijankić, Džunov, Adrović, Korošec, Kvas, Juhant, Prusnik, Pogačar in Fortuna. Naši fantje so že od prve minute krenili odločno in kmalu tudi prišli v vodstvo, zadetek pa je dosegel Vit Prusnik. V drugem polčasu je Krčanom uspelo izid izenačiti, vseeno pa so naši fantje v 68. minuti preko Džunova ponovno povedli. Naši mladi fantje so se do konca srečanja borili po najboljših močeh, vseeno pa je gostom v samem zaključku srečanja uspelo izenačiti. Srečanje se je tako končalo z izidom 2:2.

Takoj po koncu kadetske tekme so se udarili še mladinci. Pri naših fantih so srečanje začeli: Šalamun, Majcen, Latinčič, Juhant, Sojer, Stojanović, Mavrič, Zabukovnik, Idrizi, Gutić in Agović. Krčani so prvi polčas dobili z izidom 0:1, v 80. minuti pa so svoje vodstvo podvojili. Vseeno pa se rumeni bojevniki niso predali in preko Paleka izid znižali, v 88. minuti pa preko Zabukovnika tudi izenačili. Tudi mladinska tekma se je tako končala z izidom 2:2, obe naši mladi selekciji pa sta v prvem krogu osvojili točko, za kar jima iskreno čestitamo.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO