fbpx

Novice

KADETI IN MLADINCI PROTI DOMŽALAM

Naši mladi rumeni bojevniki so prejšnji vikend začeli s prvenstvenimi obračuni v prvi slovenski kadetski in mladinski nogometni ligi. Ekipi sta se pomerili proti svojim vrstnikom, ki igrajo v nogometnem klubu Krško, obe srečanji pa sta se končali z izidom 2:2. Naši fantje so tako na dober način štartali v novo sezono.

Časa za počitek pa nimajo prav veliko. Že to soboto jih namreč čakata novi prvenstveni tekmi. Šlo bo kar za sosedski obračun, saj se bodo rumeni bojevniki pomerili z ekipo Domžal. Naša kadetska ekipa bo svoje srečanje, ki se bo odigralo na pomožnem igrišču v Športnem parku Domžale, odigrala ob 15.30 uri. Glavni sodnik na omenjenem srečanju bo Tomaž Jezeršek, ob stranskih črtah pa mu bosta pomagala Tadej Jug in Erik Leban. Takoj po kadetski tekmi, pa se bodo na istem igrišču udarili še mladinci. Njihovo srečanje se bo začelo ob 17.30 uri. Tudi na tem srečanju bosta stranska sodnika Jug in Leban, glavni delivec pravice pa bo Jakob Poberaj. Našim fantom na omenjenih srečanjih želimo obilo športne sreče.

18.8. ob 15.30h, NK DOMŽALE U17 : NK KALCER RADOMLJE U17

18.8. OB 17.30h, NK DOMŽALE U19 : NK KALCER RADOMLJE U19