fbpx

Novice

Mladinci

KADETI IN MLADINCI ODHAJAJO V KIDRIČEVO

Naši mladi rumeni bojevniki nadaljujejo s prvenstvenimi obračuni. V prvem novembrskem vikendu se odpravljajo v Kidričevo, kjer bodo odigrali srečanji 13. kroga prve slovenske kadetske in mladinske nogometne lige. Selekcija do sedemnajst let bo svoje srečanje pričela ob 12.00 uri, mladinci pa dve uri za njimi.

Naši fantje na skupni lestvici trenutno zasedajo 9. mesto, zbrali pa so 28 točk. Igralci Aluminija so v dosedanjem delu prvenstva zbrali tri točke več, kar bo rumeno črnim predstavljalo samo še dodatno motivacijo, da presenetijo domačine in jih prehitijo na lestvici. Ker so razlike v prvenstvu zelo majhne, lahko rumeni bojevniki z dobrimi rezultati hitro napredujejo za nekaj mest. V preteklem krogu, ko je v goste prišla ekipa Ilirije, sta obe naši ekipi prikazali lep in borben nogomet. Kadeti so se razšli brez zmagovalca, mladinci pa so kljub velikemu številu priložnosti morali priznati premoč Ljubljančanom. Borbena in agresivna igra bosta prav gotovo glavno orožje tudi v soboto, ko bosta obe naši ekipi lovili pozitiven rezultat. Že sedaj jim želimo obilo športne sreče.

3.11. ob 12.00 uri; NK ALUMINIJ U17 : NK KALCER RADOMLJE U17

3.11. OB 14.00 uri; NK ALUMINIJ U19 : NK KALCER RADOMLJE U19

HOČEMO, ZMOREMO, SMO