fbpx

Novice

KADETI IN MLADINCI GOSTIJO ILIRIJO

V soboto bo v Športnem parku Radomlje ponovno zelo živahno. Na delu bosta kadetska in mladinska ekipa, ki bosta ob 13.00 in 15.00 uri gostili ekipo nogometnega kluba Ilirija. Ljubljančani se na skupni lestvici prve slovenske kadetske in mladinske lige nahajajo eno mesto pred rumenimi bojevniki, oba kluba pa se lahko pohvalita z osvojenimi 27. točkami.

Kadetska ekipa, ki jo vodi Borut Smolnikar, še naprej prikazuje odlične predstave. V preteklem krogu se je tekma proti ptujski Dravi končala brez zmagovalca. Na omenjenem srečanju so nas rumeni bojevniki ponovno navdušili z izjemno borbenim pristopom, žal pa jim je v zaključku akcij zmanjkalo malo zbranosti in športne sreče. Selekcija do devetnajst let je v zadnjem krogu zabeležila poraz, vseeno pa so mladinci v zadnjem obdobju nanizali nekaj izjemno dobrih rezultatov, iz katerih lahko črpajo motivacijo za sobotno srečanje. Ilirjani so se v letošnji sezoni pokazali za zelo zahtevnega nasprotnika, ki lahko premaga vsakogar. Prav zaradi tega bodo rumeni bojevniki v soboto potrebovali dodatno pomoč s tribun. Zato vas že sedaj vabimo, da podprete naše fante in jim tako pomagate do novih točk. Skupaj smo močnejši.

27.10. ob 13.00 uri; NK KALCER RADOMLJE U17 : NK ILIRIJA U17

27.10. ob 15.00 uri; NK KALCER RADOMLJE U19 : NK ILIRIJA U19

HOČEMO, ZMOREMO, SMO