fbpx

Novice

“El vasico” še zadnjič v letošnji sezoni

Jutri ob 17.00 uri bodo člani odigrali še zadnjo prvenstveno srečanje in to prav proti rivalom iz sosednje vasi. Pridite podpreti rumene bojevnike še zadnjič v letošnji sezoni…

Radomljani se v Dob vsekakor odpravljajo po zmago, vendar v sami tekmi ne bo čutiti rezultatskega naboja kot bi bil v primeru, če bi se Radomljani potegovali za vstop v 1. SNL. Ne glede na rezultatski naboj pa bodo naši bojevniki  naredili vse, da zadnjo zmago v sezoni pripeljejo v Radomlje. Bodo pa to morali storiti brez Gal Primca, ki ima prepoved igranja zaradi doseženega števila prejetih rumenih kartonov.

V letošnji sezoni sta se moštvi pomerili v 15. krogu druge slovenske nogometne lige v katerem so Radomljani, po zaostanku z 0:1 v drugem polčasu rezultat obrnili in na koncu zmagali s 3:1. V vseh tekmovanjih imata soseda izjemno zgodovino medsebojnih srečanj, saj sta se moštvi pomerili kar na 47 tekmah. Boljši izkupiček zmag ostaja še zmeraj v Radomljah, saj so “Mlinarji” bili boljši na 17 tekmah, medtem, ko so sosedje zmagali šestnajstkrat. Na derbijih so gledalci lahko uživali v dobrih predstavah obeh moštev in tudi tokrat verjamemo, da bodo naši rumeni bojevniki naredili vse, da bodo tri točke uspešno pripotovale domov. Ne pozabimo, derbi je povsem nekaj drugega kot le obična tekma sezone, gre se za prevlado in prestiž…

SKUPAJ SMO MOČNEJŠI!