fbpx
Po prihodu Ćalušića in Čuića je vrste NK Radomlje v zimskem prestopnem roku okrepil še en nogometaš z izkušnjami iz tujine. Darko Mišić, ki igra na položaju obeh bočnih branilcev, bo odslej na razpolago glavnemu trenerju Nerminu Bašiću. Izkušeni nogometaš iz Ivanič Grada je v zadnji sezoni nastopal za FC Koper, poleg igranja v slovenski Prvi ligi pa se ponaša tudi z bogatimi izkušnjami iz Prve hrvaške nogometne lige ter bosanske Premijer lige. Skupno je v najvišjem rangu slovenskega, hrvaškega in bosanskega nogometa odigral preko 200 uradnih tekem. Darko je v preteklosti poleg Kopra branil tudi barve klubov NK Čelik Zenica, NK Travnik, NK Istra, NK Zadar, FK Mladost Doboj-Kakanj ter Zvijezda 09. V Sloveniji je prvič zaigral v sezoni 2019/2020, ko se je s Koprom prebil v najvišji rang slovenskega nogometa. V Prvi ligi je za Kanarčke odigral 30 tekem in dosegel en zadetek.