Novice

ČLANI V GOSTEH PROTI DRAVI

Živjo, družba.
 
To nedeljo bi naši fantje morali gostovati v najstarejšem slovenskem mestu. Na Ptuju. In igrati tekmo na ptujskem mestnem stadionu, ki s kapaciteto 1600 gledalcev, spada med večje stadione, ko govorimo o stadionih iz 2.SNL. Ampak, zaradi del, ki potekajo na ptujskem stadionu, je tekma prestavljena v športni park Zavrč. 
 
Ptujska Drava sicer spada med starejše slovenske nogometne klube. Uradno je bil klub ustanovljen davnega leta 1933, a so zaradi kasnejših težav temelji novega kluba, ki ga poznamo danes, nastali leta 2004. 
 
Največji tekmec oziroma rival Drave, je do nedavnega bil Aluminij z bližnjega Kidričevega, ki pa mu je pred leti uspel preskok iz druge v prvo slovensko ligo. 
 
Ptujska Drava je lansko sezono končala na 11. mestu. Trenutno na lestvici zasedajo 14. mesto, z dvema zmagama na devetih tekmah.
 
Naši rumeni bojevniki bi z zmago na zahtevnem gostovanju, ohranili prvo mesto na lestvici. 
 
Torej…
 
Nedelja, 4.10.2020
15:30
Športni park Zavrč
Prvenstvena tekma, 10. krog
NK DRAVA PTUJ : NK KALCER
RADOMLJE
 
Srečno, fantje. Mi verjamemo v vas! 
 
                                            
                                          Dušan Jambrošič