fbpx

Novice

Časa za celjenje ran ni, jutri proti Celju…

Po sobotnem porazu časa za celjenje ran ni, saj naše rumene bojevnike že jutri čaka prvi četrtfinalni dvoboj. Četrtfinalni tekmec je prvoligaš katerega uspešno vodi glavni trener Dušan Kosič, a Radomljani v Celje ne prihajajo z belo zastavico…

Pot rumeno-črnih do četrtfinala Pokala Slovenije se je pričela že v 1. krogu. Žreb je namenil Radomljanom moštvo iz Dobrovec. Slednjo oviro so Radomljani odpravili kar z 0:10. Po odličnem uvodu v sezono so Radomljani na krilih domačih navijačev v osmini finala odpravili Goričane. V sila zanimivi in atraktivni tekmi so Radomljani že izgubljali z 0:2, a so v drugem polčasu odigrali vrhunsko in izenačili ter v sodnikovem podaljšku prišli do pomembne zmage. Jutrišnji nasprotnik Radomljanov je pravtako pokalno tekmovanje pričel v 1. krogu. Tekmec je bil Bled katerega so Celjani odpravili z 1:3. V drugem krogu so Celjani odpotovali v Tolmin in vnovič vknjižili zmago. Tokrat je Tolmin padel z 0:6. In kaj pričakujejo Radomljani od četrtfinalnega dvoboja? Dejstvo je, da se na Štadion Z’dežele fantje ne odpravljajo z belo zastavico. Načrt kako se zoperstaviti petouvrščeni ekipi Prve lige je sestavljen, vse ostalo pa si boste lahko ogledali tudi pred malimi ekrani, saj bo tekma prenašana na SportKlub 1.

Poraz proti Bilju je vsekakor boleč, a potrebno je gledati v prihodnost in se učiti iz svojih napak. Rumeni bojevniki so sposobni presenetiti. Do presenečenj v nogometu prihaja kar je dokazala tudi Nafta, ki je premagala Rudar Velenje v prvi četrtfinalni tekmi. Celje prihajamo…

Hočemo, zmoremo, smo!