fbpx

Sistem 8+1

Lestvica

Mesto   Ekipa Tekem Z N P GoliRazlika Točke
1 NK DOMŽALE 11 9 1 1 36:8+28 28
2 NK TRIGLAV BORDO AUTODELTA d.o.o 11 9 0 2 34:4+30 27
3 NK SIJ ACRONI JESENICE 11 8 1 2 28:9+19 25
4 NK BRDA 11 7 1 3 29:10+19 22
5 NK SVOBODA KISOVEC 11 6 1 4 24:22+2 19
6 NK ROLTEK DOB 11 4 4 3 27:13+14 16
7 ND ILIRIJA 11 5 0 6 36:19+17 15
8 NK RADOMLJE RUMENI 11 4 2 5 24:19+5 14
9 NK RADOMLJE ČRNI 11 4 2 5 17:16+1 14
10 NK VIR 11 2 0 9 16:50-34 6
11 NK DOL 11 1 0 10 4:43-39 3
12 NK IHAN 11 1 0 10 7:69-62 3

 

Spored


Tekma Izzid
3. decembra, 2023 ,8:00, Veliko umetno igrišče
NK DOMŽALE NK VIR
-:-
3. decembra, 2023 ,8:50, Veliko umetno igrišče
NK TRIGLAV BORDO AUTODELTA d.o.o – NK IHAN
-:-
3. decembra, 2023 ,9:40, Veliko umetno igrišče
NK DOMŽALE NK SVOBODA KISOVEC
-:-
3. decembra, 2023 ,10:30, Veliko umetno igrišče
NK VIR – NK IHAN
-:-
3. decembra, 2023 ,11:20, Veliko umetno igrišče
NK TRIGLAV BORDO AUTODELTA d.o.o NK SVOBODA KISOVEC
-:-
3. decembra, 2023 ,15:10, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE RUMENI – NK DOL
4 - 0
3. decembra, 2023 ,16:00, Veliko umetno igrišče
NK SIJ ACRONI JESENICE NK RADOMLJE ČRNI
2 - 0
3. decembra, 2023 ,16:50, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE RUMENI NK ROLTEK DOB
1 - 1
3. decembra, 2023 ,17:40, Veliko umetno igrišče
NK DOL – ND ILIRIJA
2 - 1
3. decembra, 2023 ,18:30, Veliko umetno igrišče
NK ROLTEK DOB NK SIJ ACRONI JESENICE
0 - 0
3. decembra, 2023 ,19:20, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE ČRNI ND ILIRIJA
1 - 0
16. decembra, 2023 ,9:00, Veliko umetno igrišče
NK DOMŽALE NK BRDA
-:-
16. decembra, 2023 ,9:00, Veliko umetno igrišče
NK DOMŽALE ND ILIRIJA
4 - 1
16. decembra, 2023 ,9:50, Veliko umetno igrišče
ND ILIRIJA – NK IHAN
16 - 0
16. decembra, 2023 ,10:40, Veliko umetno igrišče
NK DOMŽALE NK SIJ ACRONI JESENICE
4 - 1
16. decembra, 2023 ,11:30, Veliko umetno igrišče
NK BRDA ND ILIRIJA
0 - 3
16. decembra, 2023 ,12:20, Veliko umetno igrišče
NK IHAN – NK SVOBODA KISOVEC
1 - 5
16. decembra, 2023 ,13:10, Veliko umetno igrišče
NK SIJ ACRONI JESENICE – NK DOL
3 - 0
16. decembra, 2023 ,14:00, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE RUMENI NK SVOBODA KISOVEC
1 - 1
16. decembra, 2023 ,14:50, Veliko umetno igrišče
NK ROLTEK DOB NK VIR
9 - 0
16. decembra, 2023 ,15:40, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE ČRNI – NK DOL
5 - 2
16. decembra, 2023 ,16:30, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE RUMENI NK VIR
6 - 1
16. decembra, 2023 ,17:20, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE ČRNI NK ROLTEK DOB
1 - 1
20. januarja, 2024 ,9:00, Veliko umetno igrišče
NK IHAN – NK DOMŽALE
1 - 6
20. januarja, 2024 ,9:50, Veliko umetno igrišče
NK TRIGLAV BORDO AUTODELTA d.o.o – NK IHAN
10 - 0
20. januarja, 2024 ,10:40, Veliko umetno igrišče
NK DOMŽALE NK VIR
5 - 0
20. januarja, 2024 ,11:30, Veliko umetno igrišče
NK TRIGLAV BORDO AUTODELTA d.o.o ND ILIRIJA
2 - 0
20. januarja, 2024 ,12:20, Veliko umetno igrišče
ND ILIRIJA NK VIR
5 - 3
20. januarja, 2024 ,13:10, Veliko umetno igrišče
NK TRIGLAV BORDO AUTODELTA d.o.o NK BRDA
0 - 1
20. januarja, 2024 ,14:00, Veliko umetno igrišče
NK ROLTEK DOB NK SVOBODA KISOVEC
1 - 2
20. januarja, 2024 ,14:50, Veliko umetno igrišče
NK ROLTEK DOB NK BRDA
2 - 2
20. januarja, 2024 ,15:40, Veliko umetno igrišče
NK SIJ ACRONI JESENICE NK SVOBODA KISOVEC
6 - 0
20. januarja, 2024 ,16:30, Veliko umetno igrišče
NK DOL – NK BRDA
0 - 5
20. januarja, 2024 ,17:20, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE RUMENI NK SIJ ACRONI JESENICE
0 - 2
20. januarja, 2024 ,18:10, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE ČRNI NK RADOMLJE RUMENI
-:-
3. februarja, 2024 ,9:00, Veliko umetno igrišče
NK IHAN – NK ROLTEK DOB
0 - 6
3. februarja, 2024 ,9:50, Veliko umetno igrišče
NK DOL – NK ROLTEK DOB
0 - 4
3. februarja, 2024 ,10:40, Veliko umetno igrišče
NK IHAN – NK RADOMLJE ČRNI
0 - 3
3. februarja, 2024 ,11:30, Veliko umetno igrišče
NK DOL – NK SVOBODA KISOVEC
0 - 9
3. februarja, 2024 ,12:20, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE ČRNI NK SVOBODA KISOVEC
0 - 1
3. februarja, 2024 ,13:10, Veliko umetno igrišče
NK DOMŽALE NK BRDA
0 - 4
3. februarja, 2024 ,14:00, Veliko umetno igrišče
NK DOMŽALE NK RADOMLJE RUMENI
3 - 0
3. februarja, 2024 ,14:50, Veliko umetno igrišče
NK VIR NK BRDA
1 - 5
3. februarja, 2024 ,15:40, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE RUMENI ND ILIRIJA
2 - 5
3. februarja, 2024 ,16:30, Veliko umetno igrišče
NK TRIGLAV BORDO AUTODELTA d.o.o NK VIR
7 - 0
3. februarja, 2024 ,17:20, Veliko umetno igrišče
ND ILIRIJA NK SIJ ACRONI JESENICE
1 - 3
3. februarja, 2024 ,18:10, Veliko umetno igrišče
NK TRIGLAV BORDO AUTODELTA d.o.o NK SIJ ACRONI JESENICE
3 - 1
17. februarja, 2024 ,9:00, Veliko umetno igrišče
NK DOMŽALE NK ROLTEK DOB
3 - 0
17. februarja, 2024 ,9:50, Veliko umetno igrišče
NK DOMŽALE NK RADOMLJE ČRNI
1 - 1
17. februarja, 2024 ,10:40, Veliko umetno igrišče
NK TRIGLAV BORDO AUTODELTA d.o.o NK ROLTEK DOB
3 - 1
17. februarja, 2024 ,11:30, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE RUMENI NK RADOMLJE ČRNI
4 - 1
17. februarja, 2024 ,12:20, Veliko umetno igrišče
NK TRIGLAV BORDO AUTODELTA d.o.o NK RADOMLJE RUMENI
2 - 0
17. februarja, 2024 ,13:10, Veliko umetno igrišče
ND ILIRIJA NK SVOBODA KISOVEC
-:-
17. februarja, 2024 ,14:00, Veliko umetno igrišče
NK TRIGLAV BORDO AUTODELTA d.o.o – NK DOL
3 - 0
17. februarja, 2024 ,14:00, Veliko umetno igrišče
NK TRIGLAV BORDO AUTODELTA d.o.o NK SVOBODA KISOVEC
1 - 0
17. februarja, 2024 ,14:50, Veliko umetno igrišče
NK SVOBODA KISOVEC NK BRDA
2 - 1
17. februarja, 2024 ,15:40, Veliko umetno igrišče
NK IHAN – NK DOL
3 - 0
17. februarja, 2024 ,16:30, Veliko umetno igrišče
NK SIJ ACRONI JESENICE NK BRDA
2 - 0
17. februarja, 2024 ,17:20, Veliko umetno igrišče
NK VIR – NK IHAN
6 - 1
17. februarja, 2024 ,18:10, Veliko umetno igrišče
NK VIR NK SIJ ACRONI JESENICE
0 - 3
9. marca, 2024 ,13:30, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE ČRNI NK VIR
5 - 0
13. marca, 2024 ,18:30, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE RUMENI – NK IHAN
6 - 0
16. marca, 2024 ,9:00, Veliko umetno igrišče
ND ILIRIJA NK ROLTEK DOB
1 - 2
16. marca, 2024 ,9:50, Veliko umetno igrišče
NK DOL – NK VIR
0 - 3
16. marca, 2024 ,10:40, Veliko umetno igrišče
ND ILIRIJA NK SVOBODA KISOVEC
3 - 0
16. marca, 2024 ,11:30, Veliko umetno igrišče
NK DOMŽALE – NK DOL
3 - 0
16. marca, 2024 ,12:20, Veliko umetno igrišče
NK SVOBODA KISOVEC NK VIR
4 - 2
16. marca, 2024 ,13:10, Veliko umetno igrišče
NK DOMŽALE NK SVOBODA KISOVEC
6 - 0
16. marca, 2024 ,14:00, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE RUMENI NK BRDA
0 - 3
16. marca, 2024 ,14:50, Veliko umetno igrišče
NK DOMŽALE NK TRIGLAV BORDO AUTODELTA d.o.o
1 - 0
16. marca, 2024 ,15:40, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE ČRNI NK BRDA
0 - 2
16. marca, 2024 ,16:30, Veliko umetno igrišče
NK IHAN – NK BRDA
0 - 6
16. marca, 2024 ,17:20, Veliko umetno igrišče
NK TRIGLAV BORDO AUTODELTA d.o.o NK RADOMLJE ČRNI
3 - 0
16. marca, 2024 ,18:10, Veliko umetno igrišče
NK SIJ ACRONI JESENICE – NK IHAN
5 - 1

 

Sistem 10+1

Lestvica

Mesto   Ekipa Tekem Z N P GoliRazlika Točke
1 NK RADOMLJE 11 11 0 0 46:6+40 33
2 ND ILIRIJA 11 7 3 1 24:6+18 24
3 NK ZARICA KRANJ 11 6 4 1 30:11+19 22
4 NK ŠENČUR 11 7 0 4 26:8+18 21
5 NK LESCE 11 6 2 3 34:10+24 20
6 OŠ OLIMPIJA 11 5 2 4 17:12+5 17
7 NK OLIMPIJA 11 4 4 3 20:15+5 16
8 NK BLED 11 4 4 3 10:17-7 16
9 ŽNK RADOMLJE 11 2 0 9 7:33-26 6
10 ŽNK OLIMPIJA 11 1 1 9 5:28-23 4
11 NK ŠENTJERNEJ 11 1 1 9 5:32-27 4
12 NK ŠMARTNO 11 0 3 8 4:50-46 3

 

Spored


Tekma Izzid
25. novembra, 2023 ,9:50, Veliko umetno igrišče
ND ILIRIJA NK BLED
0 - 0
25. novembra, 2023 ,10:40, Veliko umetno igrišče
NK ZARICA KRANJ NK LESCE
3 - 3
25. novembra, 2023 ,11:30, Veliko umetno igrišče
NK BLED NK ŠENTJERNEJ
2 - 0
25. novembra, 2023 ,12:20, Veliko umetno igrišče
ND ILIRIJA NK ZARICA KRANJ
0 - 0
25. novembra, 2023 ,13:10, Veliko umetno igrišče
NK LESCE NK ŠENČUR
1 - 0
25. novembra, 2023 ,14:00, Veliko umetno igrišče
NK ŠENTJERNEJ OŠ OLIMPIJA
0 - 4
25. novembra, 2023 ,14:50, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE – ŽNK RADOMLJE
7 - 0
25. novembra, 2023 ,15:40, Veliko umetno igrišče
NK ŠENČUR NK RADOMLJE
0 - 2
25. novembra, 2023 ,16:30, Veliko umetno igrišče
OŠ OLIMPIJA – ŽNK RADOMLJE
4 - 0
9. decembra, 2023 ,9:00, Veliko umetno igrišče
ND ILIRIJA OŠ OLIMPIJA
2 - 0
9. decembra, 2023 ,9:50, Veliko umetno igrišče
NK ŠMARTNO ŽNK OLIMPIJA
1 - 1
9. decembra, 2023 ,10:40, Veliko umetno igrišče
ŽNK RADOMLJE – OŠ OLIMPIJA
-:-
9. decembra, 2023 ,10:40, Veliko umetno igrišče
ŽNK OLIMPIJA OŠ OLIMPIJA
0 - 3
9. decembra, 2023 ,11:30, Veliko umetno igrišče
ND ILIRIJA NK ŠMARTNO
6 - 0
9. decembra, 2023 ,12:20, Veliko umetno igrišče
NK LESCE ŽNK OLIMPIJA
7 - 0
9. decembra, 2023 ,13:10, Veliko umetno igrišče
NK ŠMARTNO NK OLIMPIJA
0 - 7
9. decembra, 2023 ,14:00, Veliko umetno igrišče
NK LESCE NK OLIMPIJA
6 - 0
9. decembra, 2023 ,14:50, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE NK ŠENTJERNEJ
2 - 1
9. decembra, 2023 ,15:40, Veliko umetno igrišče
NK ŠENTJERNEJ NK ZARICA KRANJ
0 - 5
9. decembra, 2023 ,16:30, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE NK OLIMPIJA
3 - 1
9. decembra, 2023 ,17:20, Veliko umetno igrišče
NK ZARICA KRANJ NK ŠENČUR
2 - 1
13. januarja, 2024 ,9:00, Veliko umetno igrišče
ŽNK RADOMLJE – ŽNK OLIMPIJA
0 - 1
13. januarja, 2024 ,9:50, Veliko umetno igrišče
NK ŠENČUR NK OLIMPIJA
2 - 1
13. januarja, 2024 ,10:40, Veliko umetno igrišče
NK ŠENČUR – ŽNK RADOMLJE
4 - 0
13. januarja, 2024 ,11:30, Veliko umetno igrišče
ŽNK OLIMPIJA NK OLIMPIJA
1 - 3
13. januarja, 2024 ,12:20, Veliko umetno igrišče
NK ZARICA KRANJ – ŽNK RADOMLJE
4 - 1
13. januarja, 2024 ,13:10, Veliko umetno igrišče
NK BLED NK ZARICA KRANJ
0 - 1
13. januarja, 2024 ,14:00, Veliko umetno igrišče
NK LESCE NK ŠMARTNO
6 - 0
13. januarja, 2024 ,14:50, Veliko umetno igrišče
NK LESCE NK BLED
0 - 0
13. januarja, 2024 ,15:40, Veliko umetno igrišče
NK ŠENTJERNEJ NK ŠMARTNO
1 - 1
13. januarja, 2024 ,16:30, Veliko umetno igrišče
NK BLED NK RADOMLJE
0 - 8
13. januarja, 2024 ,17:20, Veliko umetno igrišče
ND ILIRIJA NK ŠENTJERNEJ
6 - 0
13. januarja, 2024 ,18:10, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE ND ILIRIJA
3 - 1
28. januarja, 2024 ,9:00, Veliko umetno igrišče
OŠ OLIMPIJA NK OLIMPIJA
0 - 0
28. januarja, 2024 ,9:50, Veliko umetno igrišče
NK ZARICA KRANJ NK OLIMPIJA
1 - 1
28. januarja, 2024 ,10:40, Veliko umetno igrišče
NK ZARICA KRANJ OŠ OLIMPIJA
1 - 1
28. januarja, 2024 ,11:30, Veliko umetno igrišče
NK ŠENTJERNEJ NK LESCE
-:-
28. januarja, 2024 ,12:20, Veliko umetno igrišče
OŠ OLIMPIJA NK LESCE
1 - 0
28. januarja, 2024 ,13:10, Veliko umetno igrišče
NK ŠENTJERNEJ NK ŠENČUR
-:-
28. januarja, 2024 ,13:10, Veliko umetno igrišče
ND ILIRIJA NK LESCE
-:-
28. januarja, 2024 ,13:10, Veliko umetno igrišče
ND ILIRIJA NK LESCE
4 - 3
28. januarja, 2024 ,14:00, Veliko umetno igrišče
NK BLED NK ŠENČUR
0 - 4
28. januarja, 2024 ,14:50, Veliko umetno igrišče
ŽNK OLIMPIJA ND ILIRIJA
0 - 1
28. januarja, 2024 ,15:40, Veliko umetno igrišče
ŽNK OLIMPIJA NK BLED
1 - 2
28. januarja, 2024 ,16:30, Veliko umetno igrišče
ŽNK RADOMLJE – ND ILIRIJA
0 - 3
28. januarja, 2024 ,17:20, Veliko umetno igrišče
NK BLED NK ŠMARTNO
1 - 1
28. januarja, 2024 ,18:10, Veliko umetno igrišče
ŽNK RADOMLJE – NK ŠMARTNO
3 - 1
10. februarja, 2024 ,10:00, Veliko umetno igrišče
ND ILIRIJA NK OLIMPIJA
0 - 0
10. februarja, 2024 ,10:50, Veliko umetno igrišče
NK ŠENTJERNEJ NK LESCE
0 - 3
10. februarja, 2024 ,10:50, Veliko umetno igrišče
ŽNK RADOMLJE – NK LESCE
0 - 4
10. februarja, 2024 ,11:40, Veliko umetno igrišče
ŽNK RADOMLJE – NK OLIMPIJA
0 - 3
10. februarja, 2024 ,12:30, Veliko umetno igrišče
NK ŠENTJERNEJ – ŽNK RADOMLJE
0 - 3
10. februarja, 2024 ,13:20, Veliko umetno igrišče
NK ŠENTJERNEJ NK ŠENČUR
0 - 3
10. februarja, 2024 ,14:10, Veliko umetno igrišče
NK BLED OŠ OLIMPIJA
2 - 1
10. februarja, 2024 ,15:00, Veliko umetno igrišče
NK ŠMARTNO NK ŠENČUR
0 - 7
10. februarja, 2024 ,15:50, Veliko umetno igrišče
NK ŠENČUR OŠ OLIMPIJA
3 - 0
10. februarja, 2024 ,16:40, Veliko umetno igrišče
NK ZARICA KRANJ NK ŠMARTNO
6 - 0
13. marca, 2024 ,19:15, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE OŠ OLIMPIJA
4 - 0
13. marca, 2024 ,20:00, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE ŽNK OLIMPIJA
2 - 0
17. marca, 2024 ,9:00, Veliko umetno igrišče
ŽNK RADOMLJE – NK BLED
0 - 2
17. marca, 2024 ,9:50, Veliko umetno igrišče
ND ILIRIJA NK ŠENČUR
1 - 0
17. marca, 2024 ,10:40, Veliko umetno igrišče
NK BLED NK OLIMPIJA
1 - 1
17. marca, 2024 ,11:30, Veliko umetno igrišče
NK ŠENČUR ŽNK OLIMPIJA
2 - 1
17. marca, 2024 ,12:20, Veliko umetno igrišče
NK ŠENTJERNEJ NK OLIMPIJA
1 - 3
17. marca, 2024 ,13:10, Veliko umetno igrišče
NK ZARICA KRANJ ŽNK OLIMPIJA
5 - 0
17. marca, 2024 ,14:00, Veliko umetno igrišče
NK ŠENTJERNEJ ŽNK OLIMPIJA
2 - 0
17. marca, 2024 ,14:50, Veliko umetno igrišče
NK ZARICA KRANJ NK RADOMLJE
2 - 4
17. marca, 2024 ,15:40, Veliko umetno igrišče
NK ŠMARTNO OŠ OLIMPIJA
0 - 3
17. marca, 2024 ,16:30, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE NK LESCE
2 - 1
17. marca, 2024 ,17:20, Veliko umetno igrišče
NK RADOMLJE NK ŠMARTNO
9 - 0