fbpx

Zimska Liga v Radomljah

Zimska liga NK Radomlje 2021/22

U13

1.krog – 27.11.21 

NK RADOMLJE RUMENI : NK OLIMPIJA LJ.

ŠD DOB : NK ŠOBEC LESCE 

NK JESENICE : OŠ OLIMPIJA U12 

OŠ OLIMPIJA LJ. : NK SAVA KRANJ 

NK RADOMLJE ČRNI : NK SVOBODA LJ. 

2.krog – 05.11.21 

NK OLIMPIJA LJ. : NK SVOBODA LJ. 

NK SAVA KRANJ : NK RADOMLJE ČRNI

OŠ OLIMPIJA U12 : OŠ OLIMPIJA LJ. 

NK ŠOBEC LESCE : NK JESENICE 

NK RADOMLJE RUMENI : ŠD DOB 

3.krog – 11.12.21 

ŠD DOB : NK OLIMPIJA LJ. 

NK JESENICE : NK RADOMLJE RUMENI 

OŠ OLIMPIJA LJ. : NK ŠOBEC LESCE 

NK RADOMLJE ČRNI : OŠ OLIMPIJA U12

 NK SVOBODA LJ. : NK SAVA KRANJ 

4.krog – 19.12.21 

NK OLIMPIJA LJ. : NK SAVA KRANJ 

OŠ OLIMPIJA U12 : NK SVOBODA LJ. 

NK ŠOBEC LESCE : NK RADOMLJE ČRNI

NK RADOMLJE RUMENI : OŠ OLIMPIJA LJ.

ŠD DOB : NK JESENICE 

5.krog – 22.01.22 

NK JESENICE : NK OLIMPIJA LJ. 

OŠ OLIMPIJA LJ. : ŠD DOB 

NK RADOMLJE ČRNI : NK RADOMLJE RUMENI

NK SVOBODA LJ. : NK ŠOBEC LESCE 

NK SAVA KRANJ : OŠ OLIMPIJA U12 

6.krog – 30.01.22 

NK OLIMPIJA LJ. : OŠ OLIMPIJA U12 

NK ŠOBEC LESCE : NK SAVA KRANJ 

NK RADOMLJE RUMENI : NK SVOBODA LJ.

ŠD DOB : NK RADOMLJE ČRNI 

NK JESENICE : OŠ OLIMPIJA LJ.

7.krog – 05.02.22 

OŠ OLIMPIJA LJ. : NK OLIMPIJA LJ. 

NK RADOMLJE ČRNI : NK JESENICE 

NK SVOBODA LJ. : ŠD DOB 

NK SAVA KRANJ : NK RADOMLJE RUMENI

OŠ OLIMPIJA U12 : NK ŠOBEC LESCE

8.krog – 13.02.22 

NK OLIMPIJA LJ. : NK ŠOBEC LESCE 

NK RADOMLJE RUMENI : OŠ OLIMPIJA U12

ŠD DOB : NK SAVA KRANJ 

NK JESENICE : NK SVOBODA LJ. 

OŠ OLIMPIJA LJ. : NK RADOMLJE ČRNI

9.krog – 19.02.22 

NK RADOMLJE ČRNI : NK OLIMPIJA LJ. 

NK SVOBODA LJ. : OŠ OLIMPIJA LJ. 

NK SAVA KRANJ : NK JESENICE 

OŠ OLIMPIJA U12 : ŠD DOB 

NK ŠOBEC LESCE : NK RADOMLJE RUMENI

U15 skupina A

1.krog – 27/28.11.21 

NK RADOMLJE : NK OLIMPIJA LJ.U14 

NK IB 1975 : ND ILIRIJA U14 

ND SLOVAN : NK SVOBODA LJ. 

ŠD DOB : NK JESENICE 

NK DREN VRHNIKA črni : NK BRINJE 

2.krog – 04/05.11.21 

NK OLIMPIJA LJ.U14 : NK BRINJE 

NK JESENICE : NK DREN VRHNIKA črni 

NK SVOBODA LJ. : ŠD DOB 

ND ILIRIJA U14 : ND SLOVAN 

NK RADOMLJE : NK IB 1975 

3.krog – 11/12.12.21 

NK IB 1975 : NK OLIMPIJA LJ.U14 

ND SLOVAN : NK RADOMLJE 

ŠD DOB : ND ILIRIJA U14 

NK DREN VRHNIKA črni : NK SVOBODA LJ.

NK BRINJE : NK JESENICE 

4.krog – 18/19.12.21 

NK OLIMPIJA LJ.U14 : NK JESENICE 

NK SVOBODA LJ. : NK BRINJE 

ND ILIRIJA U14 : NK DREN VRHNIKA črni

NK RADOMLJE : ŠD DOB 

NK IB 1975 : ND SLOVAN 

5.krog – 22/23.01.22 

ND SLOVAN : NK OLIMPIJA LJ.U14 

ŠD DOB : NK IB 1975 

NK DREN VRHNIKA črni : NK RADOMLJE

NK BRINJE : ND ILIRIJA U14 

NK JESENICE : NK SVOBODA LJ. 

6.krog – 29/30.01.22 

NK OLIMPIJA LJ.U14 : NK SVOBODA LJ.

ND ILIRIJA U14 : NK JESENICE 

NK RADOMLJE : NK BRINJE 

NK IB 1975 : NK DREN VRHNIKA črni 

ND SLOVAN : ŠD DOB

7.krog – 05/06.02.22 

ŠD DOB : NK OLIMPIJA LJ.U14 

NK DREN VRHNIKA črni : ND SLOVAN 

NK BRINJE : NK IB 1975 

NK JESENICE : NK RADOMLJE 

NK SVOBODA LJ. : ND ILIRIJA U14

8.krog – 12/13.02.22 

NK OLIMPIJA LJ.U14 : ND ILIRIJA U14 

NK RADOMLJE : NK SVOBODA LJ. 

NK IB 1975 : NK JESENICE 

ND SLOVAN : NK BRINJE 

ŠD DOB : NK DREN VRHNIKA črni

9.krog – 19/20.02.22 

NK DREN VRHNIKA črni : NK OLIMPIJA LJ.

U14 NK BRINJE : ŠD DOB 

NK JESENICE : ND SLOVAN 

NK SVOBODA LJ. : NK IB 1975 

ND ILIRIJA U14 : NK RADOMLJE

U15 skupina B

1.krog – 27/28.11.21 

NK RADOMLJE U14 : prosti 

NK DREN VRHNIKA U14 : NK ZARICA KRANJ 

NK DREN VRHNIKA U15 zlati : NK KAMNIK 

OŠ OLIMPIJA LJ. : NK ARNE TABOR 

NK OLIMPIJA LJ. U15B : ŠD VIR 

NK IHAN : ŽNK RADOMLJE 

2.krog – 04/05.12.21 

prosti : ŽNK RADOMLJE 

ŠD VIR : NK IHAN 

NK ARNE TABOR : NK OLIMPIJA LJ. U15B 

NK KAMNIK : OŠ OLIMPIJA LJ. 

NK ZARICA KRANJ : NK DREN VRHNIKA U15 zlati

NK RADOMLJE U14 : NK DREN VRHNIKA U14 

3.krog – 11/12.12.16 

NK DREN VRHNIKA U14 : prosti 

NK DREN VRHNIKA U15 zlati : NK RADOMLJE U14

OŠ OLIMPIJA LJ. : NK ZARICA KRANJ 

NK OLIMPIJA LJ. U15B : NK KAMNIK 

NK IHAN : NK ARNE TABOR 

ŽNK RADOMLJE : ŠD VIR 

4.krog – 18/19.12.21 

prosti : ŠD VIR 

NK ARNE TABOR : ŽNK RADOMLJE 

NK KAMNIK : NK IHAN 

NK ZARICA KRANJ : NK OLIMPIJA LJ. U15B 

NK RADOMLJE U14 : OŠ OLIMPIJA LJ. 

NK DREN VRHNIKA U14 : NK DREN VRHNIKA U15 zlati 

5.krog – 22/23.01.22 

NK DREN VRHNIKA U15 zlati : prosti 

OŠ OLIMPIJA LJ. : NK DREN VRHNIKA U14 

NK OLIMPIJA LJ. U15B : NK RADOMLJE U14 

NK IHAN : NK ZARICA KRANJ 

ŽNK RADOMLJE : NK KAMNIK 

ŠD VIR : NK ARNE TABOR 

6.krog – 29/30.01.21 

prosti : NK ARNE TABOR 

NK KAMNIK : ŠD VIR 

NK ZARICA KRANJ : ŽNK RADOMLJE 

NK RADOMLJE U14 : NK IHAN 

NK DREN VRHNIKA U14 : NK OLIMPIJA LJ.

U15B NK DREN VRHNIKA U15 zlati : OŠ OLIMPIJA LJ.

7.krog – 05/06.02.22 

OŠ OLIMPIJA LJ. : prosti 

NK OLIMPIJA LJ. U15B : NK DREN VRHNIKA

U15 zlati NK IHAN : NK DREN VRHNIKA U14 

ŽNK RADOMLJE : NK RADOMLJE U14 

ŠD VIR : NK ZARICA KRANJ 

NK ARNE TABOR : NK KAMNIK

8.krog – 12/13.02.22 

prosti : NK KAMNIK 

NK ZARICA KRANJ : NK ARNE TABOR 

NK RADOMLJE U14 : ŠD VIR 

NK DREN VRHNIKA U14 : ŽNK RADOMLJE 

NK DREN VRHNIKA U15 zlati : NK IHAN 

OŠ OLIMPIJA LJ. : NK OLIMPIJA LJ. U15B

9.krog – 19/20.02.22 

NK OLIMPIJA LJ. U15B : prosti 

NK IHAN : OŠ OLIMPIJA LJ. 

ŽNK RADOMLJE : NK DREN VRHNIKA U15 zlati

ŠD VIR : NK DREN VRHNIKA U14 

NK ARNE TABOR : NK RADOMLJE U14 

NK KAMNIK : NK ZARICA KRANJ

10.krog – 05.03.22 

prosti : NK ZARICA KRANJ 

NK RADOMLJE U14 : NK KAMNIK 

NK DREN VRHNIKA U14 : NK ARNE TABOR 

NK DREN VRHNIKA U15 zlati : ŠD VIR 

OŠ OLIMPIJA LJ. : ŽNK RADOMLJE 

NK OLIMPIJA LJ. U15B : NK IHAN

11.krog – 12.03.22 

NK IHAN : prosti 

ŽNK RADOMLJE : NK OLIMPIJA LJ. U15B 

ŠD VIR : OŠ OLIMPIJA LJ. 

NK ARNE TABOR : NK DREN VRHNIKA U15 zlati

NK KAMNIK : NK DREN VRHNIKA U14 

NK ZARICA KRANJ : NK RADOMLJE U14