Novice

Za zadetke v Radomljah bo skrbel Saša Varga

V prihajajoči sezoni bo za zadetke v rumeno črnem dresu skrbel nekdanji mladinec Rada iz Beograda. Saša Varga velja za izredno močnega nogometaša kateremu je izredno težko vzeti žogo…

26 – letni visokorasli napadalec je v svoji karieri igral za večino srbskih moštev in sicer za Rad, Teleoptik, Sindjelić, BASK, svoje sposobnosti pa je preizkusil tudi v Španiji za moštvo Jumilia. V slovenskem nogometnem prostoru Saša ni neznanka, saj je nosil dres Brd kjer je bil tudi uspešen z doseganjem zadetkov. V sezoni 2017/18 je odigral kar 13 tekem in dosegel šest zadetkov. Sezono kasneje je vpisal sedemnajst nastopov in dosegel kar sedem zadetkov. V Pokalu Slovenije je odigral dve tekmi in dosegel tri zadetke. Skupno je Saša v Sloveniji odigral 32 tekem in dosegel kar šestnajst zadetkov.

Saša je sin Zvonka Varge, znamenitega napadalca Partizana, ki ima med drugim tudi belgijsko državljanstvo zato tudi v moštvu ne bo zavzel pozicijo tujca.

SAŠA DOBRODOŠEL!

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!