Novice

V sredo po nove točke v Bilje

Po sobotni prigarani zmagi se člani že soočajo z novim izzivom. V sredo se tekmovalni ritem druge slovenske nogometne lige nadaljuje, tokrat bodo naši rumeni bojevniki gostovali v Biljah…

VITANEST BILJE : KALCER RADOMLJE (Sreda ob 17.00)
Sodniki: Lacković Marko (glavni sodnik), Benc Uroš (1. pomoč), Lahovič Marcel (2. pomoč)
Delegat: Radovanović Mijat

Po uspešnem 27. krogu proti Brežicam, se tokrat naši člani odpravljajo na težko gostovanje v Bilje. Danes so člani že opravili trening in pripravo na sredino tekmo v kateri štejejo le nove tri točke s katerimi bi ohranili upanje za napredovanje v 1. SNL. Tokratni domačin v tekmo ne bo vstopil z belo zastavo saj si tri kroge pred koncem teoretično še ni zagotovil obstanka v drugoligaški konkurenci. V minulem krogu so Biljani gostovali v Ljubljani in proti Iliriji iztržili izredno pomembno točko v boju za obstanek. Izkupiček Biljencev v zadnjih petih srečanjih je ena zmaga (Dob), dva remija (Nafta in Ilirija) ter poraz proti Rogaški. Če se še malce dotaknemo medsebojnih obračunov, so tekmo v jesenskem delu dobili Radomljani, ki so nogometaše Bilj odpravili z visokih 6:0. V vseh tekmovanjih pa sta se ekipi srečali kar na sedemnajstih obračunih. Dvanajstkrat so se zmage veselili Radomljani, trikrat je bila tekma končana z remijem, dvakrat pa so rumeno-črni morali priznati premoč Biljanom.

Pričakujemo lahko izredno borbeno srečanje, odločne domačine, ki se bodo želeli domačim navijačem odkupiti za jesenski poraz v Radomljah. Ne glede na želje domačinov pa verjamemo, da bodo naši rumeni bojevniki v srečanje vstopili maksimalno motivirani in prikazali igro s katero bodo domov pripeljali nove tri točke…

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!