Novice

V ROGAŠKO PO NOVE TRI TOČKE

Rumeni bojevniki nadaljujejo v zgoščenem ritmu. Potem ko so v sredo visoko premagali Bilje, jih že v soboto čaka novo srečanje. Ob 14.00 uri bodo v Rogaški Slatini odigrali srečanje 14. kroga druge slovenske nogometne lige.

Naši fantje po odigranem 13. krogu zasedajo drugo mesto na prvenstveni lestvici. Krasi jih najboljša obramba v ligi in izjemno učinkovit napad, ki mu poveljuje Anel Hajrić, najboljši strelec druge slovenske nogometne lige. Naši fantje ob tem ne poznajo poraza na zadnjih enajstih srečanjih, v katerih so zabeležili kar deset zmag. Nič drugače ni bilo niti v sredo, ko so v Športnem parku Radomlje visoko premagali Bilje. Končni rezultat je bil kar 6:0. Rumeni bojevniki si želijo odličen niz nadaljevati tudi na zelo zahtevnem gostovanju v Rogaški Slatini, kjer so v lanski sezoni slavili z rezultatom 2:3, potem ko je gol v zadnjih minutah tekme dosegel Anel Hajrić. Zmaga na sobotnem srečanju bi bila prav gotovo dobra popotnica za lokalni derbi z Dobom, ki bo na sporedu prihodnji vikend. Našim fantom na prihajajočih tekmah želimo obilo športne sreče.

3.11. ob 14.00 uri; NK ROGAŠKA : NK KALCER RADOMLJE

HOČEMO, ZMOREMO, SMO