Novice

V GOSTE PRIHAJA EKIPA NK BREŽICE TERME ČATEŽ

Naslednji tekmec Radomelj v 27. Krogu 2.SNL v ŠP Radomlje bodo NK Brežice Terme Čatež, ki z zmago na zadnji tekmi proti ND Iliriji dokazujejo, da še niso vrgli puške v koruzo. Drugo in tretjo ekipo ločijo štiri točke in pred zadnjimi štirimi krogi v 2.SNL bo prav zanimivo opazovati razplet za vrh in boj za obstanek. Poraja se vprašanje ali je »Rumena četa« s petimi točkami zaostanka morda res preveč oddaljena od prvega mesta oz. ali lahko rumeno-črni kakšno zagodejo NK Cherrybox24 Tabor Sežani v borbi za drugo mesto? Brežičani za obstanek krvavo potrebujejo nove točk, lahko presenetijo v Radomljah?

V soboto vas torej vse vabimo v Športni park Radomlje, da podprete naše »Rumene bojevnike« in jim tako pomagate do novih treh točk. Skupaj smo močnejši.

11.5.2019 ob 17.30 uri; NK KALCER RADOMLJE : BREŽICE TERME ČATEŽ

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!