Novice

SPOROČILO ZA JAVNOST

NK Radomlje sporoča, da smo na željo trenerja Nermina Bašića sporazumno prekinili sodelovanje in mu omogočili prestop v NK Gorico. Odločitev trenerja Bašića, s katerim smo osvojili naslov jesenskega prvaka 2.SNL, nas je nekoliko presenetila, vendar nikakor ne želimo omejevati osebnih in športnih ambicij dosedanjega trenerja.

Ob tej priložnosti bi se v imenu kluba in v svojem imenu zahvalil Nerminu za opravljeno delo v preteklem letu in pol in mu zaželel veliko sreče in uspeha v novem klubu.

Ne glede na Nerminov odhod, bomo v klubu naredili vse, da nadaljujemo zastavljeno delo in tudi v drugem delu prvenstva ostanemo na vrhu prvenstvene lestvice. Ime novega trenerja bomo sporočili v kratkem, saj so pogajanja s kandidati v teku.

Predsednik NK Radomlje – Matjaž Marinšek.