Novice

živ žav

Spomladanski ŽIV ŽAV (7.4.2018)

Prva sobota v aprilu v Športni park Radomlje EKSKLUZIVNO prinaša Spomladanski ŽIV ŽAV, z začetkom ob 9:00 uri!

Za brezskrbno otroško zabavo bodo poskrbeli:

-MINI PLANICA s Francijem Petkom,
– PLEZALNA STENA Plezalnega kluba Kamnik, – napihljiva igrala,
– NERF,
– merjenje hitrosti strela,
– športni poligon,
– ustvarjalne delavnice in še marsikaj.

Ob tem se bo igral tudi regijski NOGOMETNI TURNIR – SEAT CUP za kategorije U9 in U10, ki se ga bodo udeležile ekipe iz naše regije; NK Dob, NK Vir, NK Kamnik, NK Ihan, NK Komenda, NK Virtus, NK Mengo, NK Moravče, NK Črni Graben  in gostitelji iz NK Radomlje!

Skozi celotni dan bo Avto Cerar d. o. o.iz Kamnika  za vas nudil možnost teste vožnje s svojimi vozili SEAT.

Vsi, ki si želite zabave tudi zvečer pa lepo vabljeni na koncert – SLEDI SVOJI POTI s skupino TABU, ki bo potekal ob 20:00 uri, pod šotorom Športnega parka Radomlje. Vstopnice si lahko zagotovite na TEJ povezavi!

LEPO VABLJENI!

živ žav