Novice

RUMENI BOJEVNIKI SLAVILI PROTI DOBU

Rumeni bojevniki končujejo s sedmim tednom pripravljalnega obdobja. Danes so se pomerili s sosedi iz Doba ter se veselili zaslužene zmage z izidom 4:1. Dva zadetka je prispeval Aleksandar Zukić, po enega pa sta dodala Luka Cerar in Anel Hajrić.

Muamer Vugdalić je od prve minute v igro poslal Adama, Lukanca, Horvata, Zukića, Jazbeca, Trdina, Barukčića, Cerarja, Primca, Kondića in Hajrića. Na vedno zanimivem derbiju so prvi zadeli gostje. Po prekršku v kazenskem prostoru je bil z enajstih metrov natančen Kunstelj, kar pa ni zmedlo naših fantov. Do konca prvega dela so neprestano pritiskali na vrata nasprotnika in dvakrat premagali gostujočega vratarja. Oba zadetka je prispeval Aleksandar Zukić. Tudi v drugem delu tekme so bili rumeno črni boljši nasprotnik. Svojo premoč so kronali z zadetkoma Cerarja in Hajrića, ki sta zadela v začetku drugega polčasa. Kljub številnim priložnostim v nadaljevanju, naši fantje niso bili več učinkoviti, srečanje pa se je končalo z izidom 4:1. Jutri naše fante čaka še zadnja tekma pred začetkom spomladanskega dela druge slovenske nogometne lige. Ob 12.00 uri se bodo pomerili proti ekipi Tolmina.

NK KALCER RADOMLJE : NK DOB 4:1 (2:1)

HOČEMO, ZMOREMO, SMO