Novice

RUMENI BOJEVNIKI SE BODO V TOREK POMERILI S SRBSKIM JAVORJEM

Rumeni bojevniki jutri vstopajo v četrti teden priprav na spomladanski del druge slovenske nogometne lige. V prvih treh so odigrali tudi prve dve prijateljski tekmi, naslednjo pa bodo odigrali v torek. V Umagu se bodo pomerili s srbskim Javorjem.

Mlinarji se v torek odpravljajo v Umag, kjer se bodo pomerili z vodilno ekipo prve srbske nogometne lige. Igralci Javorja se tako kot rumeni bojevniki borijo za vstop v višje tekmovanje in se pripravljajo na spomladanski del sezone. Torkova tekma bo tako še ena v sklopu zelo zahtevnih srečanj, ki jih bodo varovanci Muamerja Vugdalića odigrali v tem pripravljalnem obdobju. Srečanje se bo pričelo ob 15.00 uri, našim fantom pa že sedaj želimo obilo športne sreče.

5.2. ob 15.00 uri, FK JAVOR : NK KALCER RADOMLJE, Umag

HOČEMO, ZMOREMO, SMO