Novice

RUMENI BOJEVNIKI SO ODIGRALI PETO PRIPRAVLJALNO TEKMO

Rumeni bojevniki so se od srede mudili na pripravah v Poreču, kjer so skrbeli za dvig pripravljenosti pred pričetkom spomladanskega dela druge slovenske nogometne lige. Na zadnji dan priprav so se odpravili v Medulin, kjer so se na peti pripravljeni tekmi pomerili z ekipo nogometnega kluba Osijek II. Srečanje se je končalo z izidom 0:0.

Muamer Vugdalić je od prve minute v igro poslal Adama, Lukanca, Zukića, Jazbec, Horvata, Barukčića, Trdina, Cerarja, Demirčija, Primca in Hajrića. Naši fantje so takoj agresivno napadli in si ustvarili nekaj pol priložnosti, ki pa so ostale neizkoriščene. Tudi gostje so odlično odigrali prvi polčas, v katerem so gledalci videli veliko borbene igre, vseeno pa sta oba vratarja ostala nepremagana. Trdo tekmo smo spremljali tudi v drugem delu, v katerem je Vugdalić postopoma v igro poslal Poglajna, Stariho, Broliha, Marinška, Kimovca Pergerja, Gajića, Kondića, Gomaro in Ahačiča. Tudi te fantje so ogrožali nasprotnikova vrata in si preko Kondića in Pergerja pripravili dve izjemni priložnosti, ki pa sta ostali neizkoriščeni. Srečanje se je tako končalo brez zmagovalca. Rumeni bojevniki se sedaj podajajo v domovino, kjer jih čaka še nekaj trdega dela pred nadaljevanjem prvenstva.

NK OSIJEK II : NK KALCER RADOMLJE 0:0 (0:0)

HOČEMO, ZMOREMO, SMO