Novice

RUMENI BOJEVNIKI ODHAJAJO V BELTINCE

Rumeni bojevniki že jutri nadaljujejo s prvenstvenimi obračuni. Po malo slabšem začetku spomladanskega dela prvenstva so odločeni, da stvari spet postavijo na svoje mesto in se vrnejo v zmagovalne tirnice. V 22. krogu druge slovenske nogometne lige se odpravljajo v Prekmurje, kjer se bodo pomerili z ekipo Beltincev.

Srečanje proti Beltincem, ki bo potekalo v športnem parku Beltinci, se bo pričelo ob 16.30 uri. Pri rumenih bojevnikih bodo zaradi kvote rumenih kartonov manjkali Hajrić, Primc in Kondić, se pa v ekipo vračata Gašper Trdin in Luka Cerar, ki sta tekmo zadnjega kroga izpustila. Fantje nam v en glas zatrjujejo, da bodo v tekmo vstopili odločno in agresivno. Obljubljajo nam boj do zadnje minute, cilj pa so seveda tri točke. Vlogo glavnega sodnika bo opravljal Roman Glažar, pomagala pa mu bosta Aleš Skok in Jernej Flajšman.

7.4. ob 16.30uri; NK BELTINCI : NK KALCER RADOMLJE

HOČEMO, ZMOREMO, SMO