Novice

RUMENI BOJEVNIKI DO NOVIH TREH TOČK

Rumeni bojevniki so se v 26. krogu druge slovenske nogometne lige odpravili na Koroško, kjer so se pomerili z ekipo Fužinarja in se veselili zaslužene zmage z izidom 0:2.

Za naše fante so od prve minute začeli Adam, Poglajen, Stariha, Brolih, Horvat, Barukčić, Trdin, Cerar, Marinšek, Kondić in Hajrić. Že od samega začetka so bili igralci v rumenem veliko boljši nasprotnik. Ustvarili so si lepo število priložnosti, vseeno pa sta mreži do konca prvega dela mirovali. V drugi del so naši fantje vstopili še bolj odločno. V prvih petih minutah so si preko Cerarja in Primca priigrali dve izjemni priložnosti, žal pa se izid ni spremenil. To ni vplivalo na naše fante, ki so nadaljevali s svojo igro in si po prekršku nad Cerarjem priigrali najstrožjo kazen. Odgovornost je prevzel Anel Hajrić, ki je svoje delo opravil suvereno. Veselje se še ni poleglo, ko je Marinšek z odlično podajo zaposlil Cerarja, ki je povišal na 0:2. Kljub še nekaj izjemnim priložnostim se izid do konca ni več spremenil, naši fantje pa so se veselili novih treh točk.

NK FUŽINAR : NK KALCER RADOMLJE 0:2 (0:0)

HOČEMO, ZMOREMO, SMO