Novice

RUMENI BOJEVNIKI BODO PREZIMILI NA PRVEM MESTU

Danes so rumeni bojevniki odigrali zadnje srečanje v tem koledarskem letu. Odpravili so se na gostovanje v Novo mesto, kjer so se pomerili z ekipo Krke. Po odlični predstavi se domov vračajo izjemno zadovoljni, saj so slavili z izidom 2:3.

Foto: Lado Vavpetič

V Novomeškem športnem parku so gledalci lahko uživali v izjemni predstavi. Naši fantje so od prve minute izvajali pritisk na domače igralce in si takoj priigrali nekaj izjemnih priložnosti. Prvo je izkoristil sijajni Demirči, ki je rumene bojevnike popeljal v vodstvo. Naši fantje so tudi po zadetku bili boljši nasprotnik, žal pa je domačinom v eni izmed redkih akcij uspelo izenačiti. Naših fantov to ni zmedlo in so še naprej igrali napadalen nogomet. V zaključku prvega polčasa se je v glavni vlogi ponovno znašel Demirči, nad katerim so Novomeščani storili prekršek za rdeči karton. V drugem delu so naši fantje hitro želeli doseči še en zadetek, kar jim je uspelo preko izjemnega Anela Hajrića. Kmalu po vodilnem zadetku pa so tudi rumeni bojevniki ostali samo z devetimi igralci v polju. Drugi rumeni karton in posledično rdečega si je prislužil Matic Ahačič. Tudi izključitev pa našim fantom ni spodrezala kril. V 66. minuti so svoje vodstvo še povišali, ponovno pa je zadel Hajrić. Za napet zaključek je le dve minuti kasneje poskrbel Škrbić, ki je rezultat znižal na 2:3. V sami končnici tekme se rezultat ni več spremenil, kar pomeni, da se rumeni bojevniki na zimski odmor odpravljajo na prvem mestu prvenstvene lestvice.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO