Novice

REMI PROTI SEŽANI

Danes so v Športnem parku Radomlje naši fantje odigrali še tretjo prijateljsko tekmo v zadnjem tednu dni. Po zmagi proti ekipi Jadrana iz Dekanov z izidom 3:1 ter zmagi proti nogometnemu klubu Šenčur z izidom 6:0, so se danes pomerili proti ekipi nogometnega kluba Tabor iz Sežane. Srečanje se je končalo z izidom 1:1, potem ko so rumeni bojevniki dobili prvi polčas z izidom 1:0.

Nermin Bašić je tekmo začel v postavi: Adam, Jakovljević, Brolih, Jazbec, Halilović, Trdin, Primc, Cerar, Nuhanović, Kondić in Perger. Ekipi sta bili v prvem polčasu zelo enakovredni v posesti žoge, bolj konkretni pa so bili naši šampioni, saj so poleg zadetka Igorja Kondića zadeli tudi prečko in vratnico. Tudi v drugem polčasu so gledalci lahko spremljali enakovredno tekmo z nekaj priložnostmi na vsaki strani. Bašić je v tem delu priložnost za igro ponudil še Starihi, Hribarju, Filipu, Marinšku, Kimovcu, Getuaru, Kovačeviću in Ahačiču. Tudi te fantje so pokazali zelo borbeno predstavo in si ustvarili nekaj izjemnih priložnosti za zadetek. Žal pa so ob koncu srečanja zadeli tudi Primorci, ki so bili natančni po udarcu iz kota. Srečanje se je tako končalo s prijateljskim izidom 1:1.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO