Novice

PRED RUMENIMI BOJEVNIKI STA ZADNJI DVE PRIPRAVLJALNI TEKMI

Rumeni bojevniki nadaljujejo s trdim delom. S ponedeljkom so vstopili v sedmi teden pripravljalnega obdobja, v katerem pilijo še zadnje malenkosti pred začetkom spomladanskega dela druge slovenske nogometne lige. Pred dvobojem z Ilirijo, ki bo na sporedu 9.3., pa jih čakata še dve prijateljski srečanji. V petek se bodo pomerili z ekipo Doba, v soboto pa v goste prihaja ekipa Tolmina.

V petek bo v Športnem parku Radomlje potekal sosedski obračun, saj v goste prihaja ekipa nogometnega kluba Dob. Dobljani so v jesenskem delu že gostovali v Radomljah. V 15. krogu so bili naši fantje boljši nasprotnik in se veselili zmage z izidom 3:1. Petkovo srečanje, ki bo potekalo za zaprtimi vrati, se bo pričelo ob 15.30 uri. Naslednja tekma bo na sporedu že v soboto. Tokrat bo v goste prišla ekipa Tolmina, ki trenutno nastopa v tretji slovenski nogometni ligi. Srečanje proti Primorcem se bo pričelo ob 12.00 uri.

1.3. ob 15.30 uri; NK KALCER RADOMLJE : NK DOB

2.3. ob 12.00 uri; NK KALCER RADOMLJE : NK TOLMIN