Novice

NA GOSTOVANJE V DEKANE K JADRANU

V prihajajočem vikendu bo na sporedu 20. krog druge slovenske nogometne lige. Naši člani odhajajo na gostovanje proti obali, natančneje v Dekane, kjer se bodo pomerili s tamkajšnjim drugoligašem Jadranom. Srečanje, ki bo na sporedu v soboto, se bo pričelo ob 15.00 uri. Vlogo glavnega sodnika bo opravljal Kovačič Darjan, njegova pomočnika ob stranskih črtah pa bosta Švarc Dejan in Povšnar Dejan.

Naši fantje so po odigranem 19. krogu, kljub ne najbolj posrečeni partiji v prejšnjem vikendu proti Kraševcem, ostali na vrhu prvenstvene razpredelnice. A Rumeni bojevniki že gledajo na novo srečanje v drugoligaški družbi, tokrat z ekipo Jadrana iz Dekanov. Dekančani trenutno z 18 točkami zasedajo dvanajsto mesto na razpredelnici in so v prvih dveh spomladanskih krogih doma premagali NK Krko in pri ND Iliriji iztržili točko, kar kaže na to, da bo gostovanje na obali postreglo s pravim izzivom za našo prvo ekipo.

21.3.2019 ob 15.00 uri; NK JADRAN DEKANI : NK KALCER RADOMLJE

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!