Novice

Mladinci in kadeti z odlično popotnico v novo sezono

Mladinci in kadeti so v minuli sezoni pustili ogromen pečat in napovedali še večjo borbo v letošnji sezoni. Na skupni lestvici so se znašli na 10. mestu z istim številom točk kot Triglav. Omeniti velja zmago kadetov nad Domžalami ter mladincev nad Olimpijo…

Sezona 2018/19 bo ostala v Športnem parku Radomlje zapisana v zelo lepem spominu. Uvrstitev kadetov in mladincev na 10. mesto skupne lestvice, zagotovitev obstanka že tri kroge pred koncem prvenstva absolutno daje lepo popotnico v novo sezono. V jesenskem delu so kadeti nanizali šest zmag, štiri neodločene in pet porazov. Dobro pol sezono so varovanci Boruta Smolnikarja okronali še z zmago nad Domžalami z 1:0. Spomladanski del sezone je prav tako bil uspešen, saj so kadeti nanizali ob koncu prvenstva kar tri zelo pomembne zmage. Z nekaterimi okrepitvami bi lahko kadeti v novi sezoni pravtako mešali štrene vodilnim in morda izboljšali najboljšo uvrstitev kadetov v zgodovini Radomelj…

Če so mladinci v jesenskem delu trepetali in se borili na vse pretege, je drugi del sezone bil veliko boljši. V spomladanskem delu so z nekaterimi okrepitvami mladinci prispevali levji delež k nabiranju točk za skupno razvrstitev 1. SML/SKL. V novo sezono mladinci vstopajo z veliko večino nogometašev, ki so v minulem prvenstvu nosili veliko breme v kadetskem moštvu zato verjamemo, da bo sezona 2019/20 še uspešnejša. Omeniti velja, da so se tudi pri mladincih zgodili prihodi nekaterih igralcev, da bo moštvo še bolj stabilno in konkurenčno.

SKUPAJ SMO MOČNEJŠI!