Novice

Lovro Vrandečič odslej v Radomljah

Tokrat vam predstavljamo še tretjo okrepitev članov. Gre za fanta, ki se odlično znajde na levi strani igrišča kar je dokazal že v članski konkurenci tako na Dobu kot tudi v Kranju.

Lovro Vrandečič je tretja okrepitev Radomljanov. Komaj dvajsetletni bočni igralec je v Radomljah že od samega začetka priprav na novo sezono. Lovro se je odlično odrezal na pripravljalnih srečanjih in zadovoljil apetita trenerskega kadra. Komaj 20 – letni Lovro je svojo mladost preživel v Domžalah kjer je za kadetsko in mladinsko moštvo skupno zbral kar 79 nastopov in dosegel tudi 10 zadetkov.

Lovro bo absolutno dobro okrepil konkurenco na levi strani igrišča, na pripravljalnih srečanjih pa je že dokazal česa je sposoben. Z novim prestopom v Radomljah nadaljujejo z reorganizacijo članskega moštva…

LOVRO DOBRODOŠEL!

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!