Novice

KOVJENIĆ: »PRIČAKUJEM VELIKO GLEDALCEV IN NOVE TRI TOČK«

Članska ekipa Radomelj je nanizala tri zaporedne zmage v prvenstvu. Najprej so doma premagali ekipo Zarice, sledila je zmaga v gosteh pri Fužinarju, na zadnje pa je v Športnem parku Radomlje padla še Drava iz Ptuja. Fantje pa so na zadnje tekme že pozabili, kar nam je zaupal Marko Kovjenić: »Za nami je težka tekma proti Dravi, ki pa je že pozabljena, saj smo osredotočeni na novo tekmo in na nove tri točke.«

V tem obdobju imajo naši šampioni tudi malo več časa za regeneracijo in trening, saj so tekme na sporedu le med vikendom. Številne treninge so naši fantje izkoristili za fizično in taktično pripravo: »Sedaj imamo malce več časa, da se posvetimo naši igri. Popravljamo jo tako na treningih kot na analizah. Menim, da je ekipa odlično pripravljena, saj smo celotne priprave odlično opravili. Spočiti in pripravljeni gremo v nove zmage.«

V soboto v Športni park Radomlje prihaja ekipa Ilirije, ki je v pokalu MNZ porazila naše fante z izidom 0:1. Vseeno pa gredo naši fantje na zmago: »Tako kot proti vsakemu drugemu nasprotniku v drugi ligi, nas tudi proti Iliriji v soboto čaka težka tekma proti dobremu nasprotniku. Rastemo kot ekipa iz dneva v dan v vsakem pogledu tako na igrišču kot izven njega. V soboto pričakujem veliko gledalcev v našem športnem parku ter nove tri točke.«

Tekma proti Iliriji se bo začela ob 16:30 uri. Vabimo vas, da se je udeležite v čim večjem številu in tako pomagate našim fantom do novih treh točk. Skupaj smo močnejši!

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!