Novice

IVANOV OKREPIL RADOMLJANE

Radomljani še naprej krepijo svoj igralski kader. Po treh zaporednih prvenstvenih zmagah se je našim šampionom v tem tednu na treningih pridružil nov igralec. Pogodbo je namreč podpisal Dušan Ivanov.

Dušan Ivanov je šestindvajsetletni Srb, ki igra na poziciji centralnega branilca. Prihaja iz Niša ter je v dosedanji karieri nastopal za klube iz Srbske Super lige ter Prve lige. V Srbski prvi ligi je do sedaj zbral 58 nastopov ter dosegel štiri zadetke nazadnje pa je nastopal za Borac iz Čačaka. V višino meri 190 centimetrov in bo tako močan adut trenerja Nermina Bašića v igri z glavo. Z njim so Radomljani tudi dobili centralnega branilca, katerega boljša in močnejša noga je leva. Ivanov bo tako povečal konkurenco v osrčju naše obrambe.

Radomljani s svojimi nastopi sicer nadaljujejo v soboto, ko se bodo v Športnem parku Radomlje ob 16:30 uri pomerili z nogometnim klubom Ilirija 1911. Pridite in pomagajte našim fantom do nove zmage.