Novice

GENERALKA PROTI DRAVOGRADU

Rumeni bojevniki so v tem pripravljalnem obdobju odigrali že šest prijateljskih srečanj. V zadnjem tednu so se pomerili proti dvema slovitima ekipa. Najprej so se v soboto srečali z dvakratnimi prvaki Azijske lige prvakov – ekipo Al Hilala, v ponedeljek pa še proti slovitemu Al Saddu, za katerega sta tekmo začela tudi nekdanja kapetana Atletico Madrida in Barcelone – Gabi in Xavi Hernandez. Kljub temu, da so naši šampioni obe tekmi izgubili, so prikazali odlično in borbeno predstavo, ki nas lahko navdaja z optimizmom.

Po prihodu iz sosednje Avstrije so rumeni bojevniki hitro nadaljevali s treningi, v soboto pa jih čaka nova preizkušnja, ki bo tudi zadnja pred začetkom prvenstva. Na generalki se bodo pomerili proti nogometnemu klubu Dravograd, ki nastopa v tretji slovenski nogometni ligi. Nermin Bašić bo na tem srečanju še zadnjič preveril formo naših fantov pred prvo prvenstveno tekmo. Le ta bo na sporedu v soboto, 4.8., ko se odpravljajo v Lendavo. Našim fantom na prihajajočih tekmah želimo obilo športne sreče.

28.7. ob 18.00; NK KALCER RADOMLJE : NK DRAVOGRAD

HOČEMO, ZMOREMO, SMO