Novice

DRUŽENJE IN TRENING TEKMA V KOPRU

Naša članska ekipa se je danes odpravila na slovensko obalo, kjer je preživela današnje popoldne. Dan je bil namenjen predvsem druženju, hkrati pa so naši fantje odigrali še prijateljsko tekmo, ki je služila kot nadomestilo treninga. Nasprotnik na tokratni tekmi pa je bil nogometnim klubom Koper.

Že v zgodnjih popoldanskih urah je ekipa prispela v Koper. Sledil je sprehod po mestu, ki se je zaključil z druženjem ob kavi. Zatem so naši fantje odšli na Bonifiko, kjer so odigrali prijateljsko tekmo proti nogometnemu klubu Koper. Dve mešani ekipi sta odigrali vsaka po en polčas. Skoraj celoten drugi polčas so naši fantje odigrali z igralcem manj, saj se je poškodoval Marko Kovjenić. Končni izid je bil 4:3 v korist domačinov. Za rumene bojevnike so mrežo zatresli Barukčić, Marinšek in Gerić. Po končani tekmi je sledila skupna večerja ter odhod proti domu. Fantje so se tekom dneva še bolj povezali med seboj, kar bo prav gotovo pozitivno vplivalo na ekipni duh. To povezanost v ekipi bodo poizkusili izkoristiti že v nedeljo, ko se bodo ob 14.00 uri na prvenstvenem obračunu pomerili z ekipo Tabora iz Sežane.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!