Novice

CORDIAL CUP V KITZBUHELU – 1. DAN

Za našimi nogometaši selekcije U-11 je že prvi dan v Kitzbuhelu.

Po štartu iz Radomelj ob 12:00 so, po približno pet urni vožnji, prispeli na zaključni Cordial Cup turnir. Po nastanitvi v zelo prijetnem hotelu je sledila večerja. Po večerji pa se je ekipa odpravila v center Kirchberg-a, kjer je potekala tradicionalna otvoritev z vsemi zbranimi ekipami. Ekipe so se v povorki odpravile skozi mesto proti stadionu na katerem so se na paradi predstavile vse ekipe. Naša delegacija je ponosno hodila z veliko slovensko zastavo. Sledila je otvoritvena slovesnost s pozdravnim govorom, predstavo nogometnega žonglerja in na koncu še pirotehnični šov. Po otvoritvi se je ekipa odpravila proti hotelu in vsi so šli hitro v postelje, saj jutri čaka ekipo skupinski del tekmovanja.

Tekmovanje začenjajo s tekmo proti Ferencvaros Budapest ob 12:15, nadaljujejo s tekmami proti SC Kirchberg, TSV Schott Mainz, Kirchheimer SC in zaključijo skupinski del s tekmo proti veliki Barceloni.

Rumenim bojevnikom želimo jutri veliko uspeha, staršem pa dobre glasilke!

VSI ZA ŠAMPIONE RUMENE!

Tekst: M. R.
Foto: Matjaž Avbelj, Roman Javorič