Novice

ČLANI V PETEM TEDNU ODHAJAJO NA PRIPRAVE

Za našo člansko ekipo so štirje tedni priprav na spomladanski del druge slovensko nogometne lige. V prvih treh so odigrali štiri prijateljske tekme, dve v zadnjem tednu dni. V torek so premagali ekipo Javorja, v petek pa so bili na sosedskem dvoboju boljši od igralcev Komende. Časa za počitek pa ni, saj že jutri vstopajo v peti teden, v katerem jih čaka ena prijateljska tekma, ob tem pa se podajajo tudi na priprave na Hrvaško.

V ponedeljek in torek bodo naši fantje opravili še tri treninge v Športnem paru Radomlje, v sredo zjutraj pa se odpravljajo v Poreč, kjer bodo ostali do sobote. Rumeni bojevniki bodo v Istri opravili nekaj zahtevnih treningov, v soboto pa bodo odigrali tudi edino prijateljsko tekmo v tem tednu, ko se bodo pomerili z ekipo nogometnega kluba Osijek II, ki v drugi hrvaški nogometni ligi zaseda tretje mesto.  Našim fantom želimo uspešen peti teden priprav.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO