Novice

ČLANI SO Z MISLIMI ŽE PRI DRAVI

V Radomeljskem dresu v letošnji sezoni lahko spremljamo veliko mladih nadarjenih igralcev. Eden izmed njih je tudi Anel Hajrić, ki je v letošnji sezoni na štirih prvenstvenih tekmah prispeval štiri zadetke. Natančen je bil proti ekipi Tabor Sežana, Zarici ter dvakrat proti ekipi Fužinarja. Prav tako je dva zadetka prispeval proti Vidmu v pokalu Slovenije.

Anel bo v rumenem dresu celotno sezono nastopal kot posojen igralec nogometnega kluba Maribor: »Prišel sem iz najbolj urejenega kluba v državi. Vseeno pa me je nivo organizacije in pogojev v NK Radomlje pozitivno presenetil, saj imamo igralci na voljo vse, kar potrebujemo za napredek. Mnogi klubi v državi si lahko take pogoje le želijo.« Po zadnji prvenstveni tekmi ima na svojem kontu zapisane že štiri zadetke, prepričani pa smo, da bo ta številka do konca leta še močno narasla: »To je šele začetek in dobra spodbuda za naprej. Upam, da bom v takem ritmu nadaljeval in tako pomagal ekipi do čim boljše uvrstitve.«

Po dveh prvenstvenih zmagah, je po besedah Hajrića tudi vzdušje v ekipi odlično: »Vsekakor smo nujno rabili te dve zaporedni zmagi. Bili smo razočarani nad slabšim začetkom, vseeno pa smo se zavedali, da ob primerni reakciji lahko hitro pridemo na zmagovalna pota. Vsi smo v pričakovanju novih tekem, saj si želimo nadaljevati pozitiven niz, hkrati pa moramo ostati skromni in realni. Prepričan sem, da bolj kot se bo sezona bližala koncu, bolj se bo kazala naša povezanost v ekipi. Upam, da bo to naš plus pri uresničevanju ciljev.«

V nedeljo se bodo naši šampioni pomerili proti nogometnemu klubu Drava, Hajrić pa pričakuje težko tekmo: »Čaka nas izjemno močan nasprotnik, eden izmed boljših v ligi. Trenutno so še brez poraza. Naš cilj je, da to spremenimo. Za to delamo že od začetka tedna. Mislim, da smo vsi fantje zelo motivirani, za kar skrbi tudi izjemna konkurenca v ekipi. Mi bomo dali vse od sebe, želimo pa si tudi čim večje podpore s tribun.«

Tekma proti NK Drava bo potekala v nedeljo ob 17:00 uri. Pridite in podprite naše fante. Skupaj smo močnejši.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!