Novice

Člani pričeli s pripravami na novo sezono

Včeraj so člani z uvodnim sestankom novega strokovnega štaba pričeli z intenzivnim treningom na novo sezono. Med nogometaši je bilo tudi nekaj novih imen, a so na treningu prisostvovali večinoma obetavni mladinci…

Včeraj so se v Športnem parku Radomlje zbrali rumeni bojevniki in opravili določena testiranja pod vodstvom Domna Zupana. Ob testiranju so igralci trenirali po navodilih Oskarja Drobneta in Roka Hanžiča. V dokaj vročičnem dnevu so nogometaši pustili dober vtis, testiranje opravili zadovoljivo in se danes osredotočili na trening moči. Ob nekaterih odhodih, ki so bili prisotni v članskem moštvu so Radomljani novo sezono pričeli v mladi zasedbi, z nekaterimi obrazi iz mladinskih selekcij pa pomeni, da vodstvo Radomelj želi ponuditi prednost številnim domačim nadebudnim fantom.